DEKORATİF CAM FİLMLERİ

3M & JOHNSON & SOLARMAX DEKORATİF CAM FİLMLERİ

Cam filmi dekoratif film ile tanıştığınız andan itibaren, bu filmin benzersiz olduğunu anlayacaksınız. Bu film, çok daha uygun maliyetlerle camların özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli .görünmesini sağlar. Canlı renkleri, görsel effektleri ve grafik desenleriyle işyerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri sunmaktadır Ticari mekanlarda, özel alanların oluşmasına ve güvenliğin çoğalmasına imkan vermektedir Cam filmi camları özelleştiren film, kendi isteklerinizi ve görüşlerinizi kullanarak yaratıcılığı, fonksiyonelliği ve esnekliği kapsayan yepyeni bir dünya sunuyor. 

Bu film sayesinde istenildiğinde tekrar eski haline dönüştürülebilen tertemiz ve özel işlemden geçirilmiş görünümü olan camlara kavuşun. Tüm pencerelere, kapılara ya da oda ayıraçlarına renk ve canlılık getirme imkanınız vardır. Cam filmi dekoratif film, değişik renk ve desen çeşitleriyle her türlü zevke hitap eder; bronz, beyaz, siyah, mat, buzlu renkler. Herhangi bir rengi veya tüm renkleri herhangi başka bir rengin üstüne sıçratarak kombine etmek mümkündür. Böylece kendi özel filminizi elde etmiş olursunuz. Bu lekeler ister dağıtılarak, ister bir yere odaklı ya da tamamını kapatacak şekilde oluşturabilinir. 

Belli bir bölgeyi logo veya imza ile özelleştirebilir ve değişik desenler kullanarak görünümü zenginleştirebilirsiniz; örn.,üstüste bir çok desen kullanarak kendi imzanızı oluşturabilirsiniz. 

Cam Filmi :
Dekoratif film, estetik görünümü yükseltmenin yanında, hayat kurtarıcı özelliliğe sahiptir. 

KULLANIM ALANLARI 
Vitrinler 
Koridorlar 
Ofis Kapıları 
Konferans Odaları 
Özel Mekanlar 
Cam yüzeylerin şeffaf ve güzel görünümü 
Koridorları oluşuturur 
Kamuya açık olan alanlarda güvenliği yükseltir 
Vitrinlerin görünümünü cazip hale getirir 
Güneş ışığının bol olduğu alanlarda bile ışınlara karşı koruma sağlar 

1

Güvenlik Kontrol Cam Filmi

2

Güneş Kontrol Cam Filmi

3

Dekoratif Cam Filmi

4

İletişim

© 2008 Boğaziçi Cam Filmi All Rights Reserved | 0 507 285 81 06 - 0 216 550 38 91 - SİTEMAP